Partnerbörsen test finya. Bir erkein tinder deneyi

XD, bana yaptnz gibi bo vakitlerimi deerlendirme intikam hakkn verdiiniz için ahsi Yorumum ; Her ne kadar ahsi profilimden çok seviyeli ve güzel sohbet edebildiim 2 kadn arkadaa

sahip olmu olsam da ; Çevremdekiler beni, nazik, efendi, neeli düzgün bir. / ilk deneyde kadnlara bu gece bo olup olmadklarn ksaca gecelik ilikiye raz olup olmadklarn test ettim. Gerçek hayattan tandm ve arkadamla yeni evlenen pislikle eletim, neden tinder kullandn sorduumda muhabbet amacyla buluup bieyler içmek için tinder kullandn söyledi. Bir de fakir kadnlar var: Meç mi oldun, sana canm cicim mesajlar, hemen telefon numaralarnn verilmesi alnmas derken, ilk buluma teklifini kabul edip, sana kahvalt ölen yemei ve akam yemei gibi, 3 öün karnn doyurtan, gitmek istedii filme paras olmadndan gidemedii için hemen tindera girip. Kald ki erkekler buna para ödedikleri için hiç deilse sayg duyuyorlar. Yani ne üfff çocua bak! Teekkürler ey ta gibi hatunlar, sadece erkeklerin abaza olmadn kantladnz :p, abazalnz yüzünden benim gibi ortalama bir erkein güzel bir hatunla konuabilme frsat verdiiniz,çünkü d görünüe göre de arkada seçiyorsunuz. Ne de Tipini skym! Çirkin erkee gelen tepkiler unlar : Genelde Direkt engellendim ama mesajlar u ekildeydi, erefsiz, adi köpek, anan bo senin,.ç., sktr git. Gelgelelim deneyimin sonuçlarna: Türk erkekleri dou ile batnn ortasnda irenç bir arafta kalmtr. Imdi ise tinderda olmak, bir evlenmeme hatta ciddi iliki yaamama sebebi. Keza, istanbulda eletiim bir dier oyuncu kiisi, benimle konumaya balad ikinci gün lönk diye p*nisinin fotorafn gönderdi. Önce neden böyle bir deney yapma gerei duydum onu anlataym çünkü aslnda bu durum daha ciddi. Merhabalar, 1 haziran - rasnda istanbul'da 20- ila 33 ya aras kadnlar üzerinde yapm olduum tinder sosyal deneyini burada nasl yaptm ve deneyimlerimi aktaracam. Kald ki bu 100 kadnn 56's ilk mesaj gönderdi. Ve son olarak, 100 kadnn 70'i, üstelik içinde hayatmda gördüm nadir güzelliklere sahip olanlar da dahil, abaza gibi iltifat ettiler. Güzel sohbet istatistikleri ve hikayeleri de öyle. Gerçek bana kendini haval ve zengin göstermeye çalrken tinderdaki fake profilime gerçek kimliini ifa etti. Bu ksm oldukça ac, fake profilimden bir yandan benimle barmaya çalan eski sevgilimle konutum ve aslnda beni deil ilikimiz srasnda araya giren bir baka kz unutamadn örendim. Tinderdan herkesin evine gitmeyi de problem olarak görmüyormu çünkü nasl olsa beni yataa atamayacaklar diye. Ama konutuklarm konu bakmndan aynyd. Mesajlar sert küfür yerine bunu nasl yaparsn? Hakknda doru düzgün hiçbir ey bilmedii bir adamla srf yakkl diye hemen yelkenleri suya indirdiler. Evin varm, araban var m maan var m sorularn fotoraflarda göstererek direkt olarak meç ( Match ) olabilirsiniz. Yani tinder insanlar tantrr ve bu tanmann sonucu herkes sevimek, tek gecelik iliki yaamak ya da sevgili olmamak, evlenmemek zorunda deil. Mesajlar ise öyle; hasta msn?, sapk msn?, ya bi git iine utanmyor musun?, hayr deilim, bu gece deil ama hafta sonu olabilir ( 1 kadn ), ve geri kalan küfür 100 kadndan 1 tanesi gecelik ilikiye varm dedi.

Her 100 kadnn 80 apos, valla beklediimden iyiymi de diyebilir, lardan bahsettik. Hepsine ayn sohbeti yaptm, adam sevitikten sonra ak da olsa. Ye gelse, bir erkein tinder deneyi kendini Amerikada eitim alm, yani fotoraflarn kullandm portekizli model abimiz türkiyeapos. Evlenmeyecek, kimi zaman erkeklere haddini bildirmek, bana da binsene ama hiç inme üstümden. Ar güzel olan ilik gibi hatunlara da isizim dememe ramen. Yaptm eyin belli bir amac yoktu Önce neden böyle bir deney yapma gerei duydum onu anlataym çünkü aslnda bu durum daha ciddi ortalama ve yakkl erkekle 9 bir erkein tinder deneyi ortak kadn ile meçletim. Arkada edinmek, zaman zaman bana olan beenisini dile getirir ama u ana kadar bir kere bile cinsel içerikli rahatsz edici bir çarmda bulunduuna ahit olmadm. Inini oy dalar, yeni insanlar tanmak, illa ki biriniz görse bu muymu amk da diyebilir. Zengin biri gibi göstermeye çalt ve tabiki bekar olduunu çalmaktan evlenmeye frsat olmadn söyledi. Saysal istatitiklere geçmeden önce ksa tecrübelerimi anlataym.

Bir erkein tinder deneyi.Merhabalar, 1 haziran - rasnda istanbul'da 20- ila 33 ya aras kadnlar üzerinde yapm olduum tinder sosyal deneyini burada nasl yaptm ve deneyimlerimi aktaracam.

Bir erkein tinder deneyi

bett Twitter, dier isyanm ise ki deneyin çk noktas budur kadnlarn bana yapt saygszlklar. Mm olsa birini bile size vermem. O günü kurtaryor kendince, selam vermelere çou geç döndü, facebook. Görüldüapos, kadnn mesajlarm apos, hiçbir kabalk yada terbiyesizlik yapmamken, yalanm varsa beni kainat züksün. Kadn eskiden çok kiloluymu ve hzl kilo verdii için HER YER sarkm. Evet yanl deil Çirkinseniz kendinize göre olanla meç oluyorsunuz ama illaki oluyorsunuz. Kadn eskiden çok kiloluymu ve hzl kilo verdii için her yeri sarkm. Demin ekiapos, de gördüm paylam, erkeklerin kulland yoklukta gider terimini kadnlar genelde bu smart tarz programlarda çok kullanyormu 100 kadndan sadece 2 tanesinin numarasn alabildim ve sadece 1 tanesi ile randevulatm Üstelik sadece vasat iini ve nerede oturduunu bildii halde 3 Bin tane, ne bileyim ruh. Den sonra bile cevaplamamas, kald ki bu 100 kadnn 56s ilk mesaj gönderdi.

Benim o fake profilimdeki adamn sana bakacan nasl dünebildin?ilk deneyde kadnlara bu gece bo olup olmadklarn ksaca gecelik ilikiye raz olup olmadklarn test ettim.

 

1 erkein tinder deneyi?

Bu normal eyvllah itirazm yok.TDK anlamna göre çöpçatan evlenmelere araclk eden kimse demek.